Lange dassen.


TE KOOP  TE KOOP TE KOOP !


Lange dassen, www.gebreidesjaals.blogspot.com heeft nog diverse lange dassen in voorraad. Zig zag dassen ( ook andere lange dassen) gebreid met wol  en dan met warme alpacawol en sokkenwol.

Kou vraagt om wol !




Een leuk kado voor onder de kerstboom of voor jezelf.

Lange dassen , wollen dassen van soms meer dan 2 meter. En als je weken breit dan kun je zo iets voor de liefhebber leveren.

Wil je niet lopen  met een van de 1001 massa artikelen van namaak wol of synthetische stoffen en kies je liever voor individueel en uniek 1 stuks handwerk, dan kun je bij www.gebreidesjaals.blogspot.com je hart ophalen.

zie :TE KOOP Pagina 10.



Handwerk voor betaalbare prijzen en zoals altijd beschreven met veel dankbare recensies van de klanten die gebreidesjaals heeft.

Voor de echte liefhebber die dit waardeert.   
gebreidesjaals is er al sinds 2011.


lange dassen gebreidesjaals.blogspot.com


lange dassen gebreidesjaals.blogspot.com

Reacties

Populaire posts van deze blog

Nieuw merk kidsilk, Lamana premia ontdekt.

Dag van de wol 3 oktober 2026 Velddriel.

Victorian lace today, het prachtige boek van Jane Sowerby, Rowan kidsilk haze ecru, nr 634, grote brede sjaal, Myrtle leafpattern.

Zomersjaals, gebreidesjaals gebruikte Schoppel Zauberball, voor roze, groene, wolwitte zomersjaal met nieuw kantpatroon. Online te koop.

Loret Karman lace,handgeverfde garens merino wol, zijde, een gele shawl van gebreidesjaals in opdracht gemaakt, een royale kanten gele stola, sjaal van prachtig hand geverfd garen, een gele luxe om te dragen.