Oranje, licht pastel oranje stola voor feest of bruid.

Licht Oranje bruidssjaal of feestsjaal. Waar vind je die?


Deze Oranje stola, omslagdoek of feestsjaal is nog beschikbaar.

Omdat het een zachte pastel getinte stola/shawl is zal de kleur nooit schreeuwerig zijn en kan het bij vele kleuren oranje of ander gekleurde kleding.

enkel gevouwen een zeer pastelachtig ogend en 
zacht gekleurde licht oranje bruids of feestsjaal. 
Een mooie oranje randafwerking aan deze oranje stola 
Dit ziet u op deze foto van de rand.

Royaal breed en lekker lang.
 Wilt u voor nu en/of de komende lente verzekerd te zijn van warmte en sierlijkheid, deze soepelvallende lichte shawl kan dan voor u het antwoord zijn.

Reacties

Karin zei…
Ahoj Mieke wunderschön dein Tuch in dem Orange ,einen Gruß an dich Karin

Populaire posts van deze blog

Wat is acrylgaren?

Tijgeroog kantpatroon, nieuw kantpatroon gevonden door gebreidesjaals op Ravelry: van T.M.Maddox, een mooi kantpatroon voor laceshawls.

Bruine shawl, grijze shawl, Ito sensai ,wol en zijde en bruine wolmohair, 2 shawls voor als het straks weer frisser is.

Rowan kidsilk haze night, een gebreide sjaal met een zilver glittertje, heel geschikt voor bruiloft of feesten.

Paarse sjaal, lila sjaal met een mooi kantpatoon, merino silk,een breipatroon,weer lace, gebreidesjaals is druk bezig.