Groene kol, gehaakte kol, gebreidesjaals had ineens zin om te haken en dat resulteerde in een royale grote groene wollen kol.

                               Gebreidesjaals had ineens een niet los kunnen  latend idee, om tussen de bedrijven door
                                             ( het breien aan een opdracht van een tevreden terugkerende klant : nl. een hele grote zwarte kanten sjaal van 70cm  x bijna 2 meter) toe te geven aan een opkomende opwelling in haar breihoofd: n.l. het haken van een royale groene kol van 45 x 90 cm. met aangehaakte strookjes.
                                                Het is een kwestie van doorhaken.
  Onderaan een aangehaakte rand en de groene kol is op verschillende wijze te dragen hierdoor.


                                            Met haken vliegt de wol er door heen, het is  onvoordeliger aan
                                                   hoeveelheid wol dan het breien. Er vlogen zo 4 en een halve groene wol
                                                          bollen van 50 gram doorheen.




ik weet het , .. gebreide sjaals heeft voor deze groene kolshow,bij gebrek aan paspop met hoofd, even iets geimproviseerd met een vaas met hoofd erop geplakt.



er zijn vele wegen die naar iets toe leiden.....



Heeft u interesse ? de groene kol staat vanaf nu  te koop op mijn kollen te koop pagina, zie bovenaan op dit blog.

Reacties

Populaire posts van deze blog

Wat is acrylgaren?

Victorian lace today, het prachtige boek van Jane Sowerby, Rowan kidsilk haze ecru, nr 634, grote brede sjaal, Myrtle leafpattern.

Hoe brei ik een col sjaal ?

Gebreidesjaals, bruiloft, bruidssjaal, Myrtle leaf kantpatroon,uit het boek Victorian Lace today, Rowan kidsilk haze,634

Rowan kidsilk haze night, een gebreide sjaal met een zilver glittertje, heel geschikt voor bruiloft of feesten.